Festyn Wędkarski z Okazji Dnia Dziecka 2018 r.

Jak co roku w maju spotkaliśmy się na zawodach wędkarskich dla dzieci i młodzieży nad Kanałem Królewskim w Aleksandrowie. Mimo kilku innych atrakcji w Markach na festynie gościliśmy blisko 150 osób! Zawodnicy zmagali się w dwóch kategoriach wiekowych 6 - 9 lat i 10 - 15 lat. Dodatkowo w tym roku została zorganizowana strefa rodzinna, w której mogli łowić młodsi uczestnicy a także ci, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z wędkarstwem. Po zakończonych zawodach i zasłużonym posiłku można było skorzystać z wielu atrakcji. Na najmłodszych czekała zjeżdżalnia dmuchana i animacje z konkursami i malowaniem buziek. Dla nieco starszych jazda konna i strzelnica. Dodatkową niespodziankę zrobiła nam Ochotnicza Straż Pożarna w Markach, która nie tylko zorganizowała pokaz, ale też i kurtynę wodną, gdzie można było się schłodzić podczas upału. Wszyscy zawodnicy dostali medale i nagrodę rzeczową, a najlepsi stanęli na podium z pucharami w ręku. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Miasta Marki, za które serdecznie dziękujemy. Medialnie towarzyszył nam Tuba Marek i Kurier Marecki. Naszym Gościem był p. Marek Szczepanowski.

Poniżej zamieszczamy także firmy i ludzi, dzięki którym TEN Dzień Dziecka był wyjątkowy. Za Wasz wkład i pracę dziękujemy Zarząd PZW Koła nr 14 w Markach.
Nasi darczyńcy:
Artur Pietrak i sklep wędkarski "Julek"N i Kurier Marecki.

 

Tomasz Goll i Centrum Wędkarstwa
Mariusz Sułek i Normark
Andrzej Filipiak i Tech - Bud
Glob Master
Andrzej Smolis
Robert Jackowski
Zenon Popiół

Amin Omer Habibi

Krzysztof Waligórski

Wojtek Trzaskowski

Do zobaczenia za rok !!!